HaH Art & Music Club

HaH Art & Music Club
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Rozrywka
Brak ocen
Data dodania: 10 wrzesień 2013
Firma: Wazengo Sp. z O.O.
Wielkość: 3.79 MB
Wersja: 1.0
Rodzaj aplikacji: iPhone / iPod Touch

Opis

Bądź z nami w kontakcie i nigdy nie przegap ważnego wydarzenia.
Korzystaj z ofert i rabatów dostępnych wyłącznie w naszej wygodnej aplikacji mobilnej.

***
HaH, to więcej niż dwa wymiary rozrywki.

Hell czyli Piekło. Największy parkiet naszego klubu, na którym w weekendy nieodmiennie króluje piekielny house w jego wielu odmianach i muzyka klubowa. Miejsce, z którego można zanurzyć się w jeszcze mroczniejsze zakamarki klubu. To tutaj odbywają się pokazy dj-skie z udziałem muzyków towarzyszących im na przeróżnych instrumentach. Miejsce, w którym odbywają się duże venty muzyczne, koncerty, a także przedstawienia teatralne.

Purgatory czyli Czyściec, mimo, że nie został ujęty w nazwie klubu, to jest jednym z najpopularniejszych miejsc całego klubu. Chilloutowa muzyka zachęca do chwili relaksu przy barze lub na sofach. Miejsce oblegane przez palaczy, bo to właśnie za drzwiami tej części rozpościera się strefa dla palących. Znakomitą atmosferę uzupełniają ciekawe, kolorowe, smaczne drinki i profesjonalna obsługa.

Heaven, czyli Niebo, które tak naprawdę wydobywa z ludzi najbardziej piekielne emocje. Trudno wyjaśnić fenomen tego miejsca, chyba tylko nazwa tłumaczy przedziwne wydarzenia, które mają tam miejsce i szaleństwo w które wpadają goście tego poziomu lokalu.

VIP-room miejsce tajemne i ukryte przed okiem ogółu o przytulnej i ciekawej atmosferze. Niewielu gości miało okazję się tam bawić, ale już wkrótce się to zmieni w myśl zasady, że w naszym klubie każdy może być VIP-em.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store