Ścieżka Dydaktyczna w Żywcu

Ścieżka Dydaktyczna w Żywcu
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Edukacja
Brak ocen
Data dodania: 8 kwiecień 2019
Firma: Marek Mucharski
Wielkość: 82.46 MB
Wersja: 1.13
Rodzaj aplikacji: iPhone / iPod Touch

Opis

Aplikacja mobilna ułatwia korzystanie ze ścieżki dydaktycznej w Żywcu, biegnącej wzdłuż Jeziora Żywieckiego, rzeki Soły, rzeki Koszarawy, do mostu trzebińskiego. To rozwiązanie mające na celu przybliżenie użytkownikowi ścieżki informacji o bogactwie bioróżnorodności tego obszaru oraz o zasadach i dopuszczalnych formach aktywności na niej, z jednoczesnym poszanowaniem cennych walorów przyrodniczych tego terenu. To jeszcze nie wszystko. Program pomaga również korzystać z oferty edukacyjnej Miejskiego Centrum Ekologicznego w Żywcu.

Aplikacja mobilna po ściągnięciu jej do urządzenia (tabletu, smartfona, iphona) pokaże aktualną lokalizację w terenie, dokładny przebieg możliwych mobilności na ścieżce dydaktycznej oraz wskaże drogę do wybranych zasobów przyrodniczych. Może ona działać również off-line.

Dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości użytkownicy mogą zobaczyć atrakcje oddalone od ścieżki dydaktycznej, a jednocześnie warte zauważenia. Bezpośrednie połączenie z forum dyskusyjnym pozwala osobom korzystające ze ścieżki i aplikacji wraz z operatorem poszerzać listę atrakcji, które znajdują się wzdłuż ścieżki dydaktycznej, sugerować nowe ciekawostki i zgłaszać uwagi dotyczące szlaku.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store