iRozmówki Hiszpański

iRozmówki Hiszpański
Cena: 1,99 USD
Kategoria: Edukacja
Brak ocen
Data dodania: 7 styczeń 2012
Firma: Edgard jezykiobce.pl
Wielkość: 11.14 MB
Wersja: 2.0
Rodzaj aplikacji: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Opis

iRozmówki Hiszpański to aplikacja zawierająca materiał przydatny w podróży jak i do skutecznej nauki języka dla osób początkujących. Dzięki niej łatwo i przyjemnie zapamiętujesz słówka oraz doskonalisz wymowę.

iRozmówki zawierają:
- ponad 800 słówek, zwrotów i zdań niezbędnych do swobodnej komunikacji w języku hiszpańskim na poziomie A1-A2
- nagrania wymowy wszystkich słówek w wykonaniu profesjonalnych lektorów
- praktyczny i wygodny podział na 28 interesujących kategorii tematycznych

Czego nauczysz się dzięki iRozmówkom?
W zestawie znajdziesz słowa najczęściej używane w języku hiszpańskim. Wybraliśmy słownictwo najbardziej aktualne, popularne i charakterystyczne dla współczesnego języka hiszpańskiego.

Opanowanie materiału, który obejmuje ten unikalny zestaw, umożliwia swobodną komunikację na poziomie podstawowym oraz czytanie ze zrozumieniem większości tekstów w języku hiszpańskim. Nagrania słówek w wykonaniu profesjonalnych lektorów uczą prawidłowej wymowy i akcentu.

Dzięki opcji wyszukiwania w każdej chwili znajdziesz w iRozmówkach potrzebne ci słówko czy wyrażenie. Możesz też dodawać wybrane przez siebie wyrazy do bazy ulubionych, co ułatwi ci uporządkowanie materiału.

Słówka są podzielone na 28 najpopularniejszych grup tematycznych: być i mieć, liczebniki, człowiek i rodzina, wygląd zewnętrzny, kolory, produkty spożywcze, podróże, wakacje i czas wolny, miasto, życie codzienne, choroby i wypadki, praca i zawody, zwroty grzecznościowe, dni tygodnia i miesiące, cechy charakteru, części garderoby, zakupy, płacenie, hotel, pogoda, komputery, telefon, szkoła, podstawowe wyrażenia, w restauracji, owoce i warzywa, pytanie o drogę, pora dnia, transport.

iRozmówki to nauka języka o każdej porze i w dowolnym miejscu. Niezbędne, współczesne słownictwo wraz z nagraniami wymowy tworzą unikalny zestaw do skutecznej nauki języka hiszpańskiego.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store