Good Lood

Good Lood
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria:
Brak ocen
Data dodania: 21 sierpień 2018
Firma: Good Lood
Wielkość: 40.86 MB
Wersja: 1.1.0
Rodzaj aplikacji: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Opis

Aplikacja Good Lood daje Ci o wiele więcej niż dotychczasowe karty na pieczątki - pobierz ją już dzisiaj i zacznij korzystać ze wszystkich możliwości, jakie Ci oferuje!

Zainstaluj aplikację na swoim telefonie, zarejestruj się i wygodnie sprawdzaj:

◆ SMAKI DNIA – informacja o smakach dnia codziennie o 20.00 na Twoim telefonie bez logowania przez Facebook!

◆ DOSTĘPNOŚĆ SMAKÓW – funkcjonalność, na którą wszyscy czekali: sprawdź w aplikacji Good Lood, w którym loodpocie są jeszcze dostępne smaki, na które masz ochotę! Informacje na temat dostępności smaków w loodspotach są aktualizowane na bieżąco.

◆TWOJE PUNKTY – karty na pieczątki już nie będą potrzebne, punkty za zakupione lody zbieraj w aplikacji Good Lood. Nowy system naliczania i gromadzenia punktów, atrakcyjne nagrody, szybki dostęp do konta i podgląd ilości zgromadzonych punktów - tego jeszcze nie było w żadnej lodziarni!

◆ NAGRODY – marzysz o leżaku Good Lood na własnym balkonie? Zarejestruj się w aplikacji i zbieraj punkty za loody na leżak, notes, goodloodową torbę i wiele innych fantastycznych nagród, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

◆ GOOD LOOD NEWS – dowiedz się pierwszy o otwarciu nowego loodspota, o promocji na Dzień Dziecka lub inną okazję, o specjalnych zniżkach tylko dla posiadaczy aplikacji. Baw się z Good Lood!

◆ ULUBIONE SMAKI – oznacz swoje ulubione smaki i twórz własne listy ulubionych smaków!

◆ POWIADOMIENIA – jeśli któryś ze smaków wyjątkowo przypadł Ci do gustu, w Good Lood App możesz ustawić alerty na wszystkie swoje ulubione smaki. Gdy tylko je ukręcimy, damy Ci znać!

◆ PROMOCJE, ZNIŻKI, HAPPY HOURS – dodatkowe punkty, specjalne rabaty, zbieranie punktów i jedzenie loodów, jedzenie loodów i dobra zabawa - teraz dopiero się zacznie! Dla zarejestrowanych użytkowników aplikacji szykujemy wyjątkowe atrakcje.

◆ MAPA LOODSPOTÓW – łatwo dostępna i przejrzysta mapa Krakowa z lokalizacjami i godzinami otwarcia wszystkich loodspotów. Szybko sprawdzisz, do którego punktu Good Lood będzie Ci najbliżej!

Life is good with Good Lood!

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store