Panoramy

Panoramy
Cena: 0,89 €
Kategoria: Gry
Brak ocen
Data dodania: 5 wrzesień 2013
Firma: www.chris-software.com
Wielkość: 7.24 MB
Wersja: 1.0
Rodzaj aplikacji: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Opis

△ ▽ ▷ Panoramy ◁ ▽ △
nie przegap, premierowo - niska cena
-----------
aplikacja rozrywkowa zawierająca niezliczoną ilość krzyżówek panoramicznych dla Twojego iPhone'a, iPoda touch i iPada. Krzyżówki panoramiczne to najpopularniejszy w Polsce typ krzyżówek, w którym podpowiedzi umieszczone są w kratkach na planszy krzyżówki, razem z kratkami do wpisywania odpowiedzi.

Każda pojedyncza krzyżówka została ręcznie zaprojektowana przez jednego z czołowych polskich autorów krzyżówek - Romana Głowackiego, który ma w swoim dorobku ponad 25 tysięcy krzyżówek i łamigłówek drukowanych w Rozrywce, Technopolu, Press-Mediach, Przekroju i wielu innych redakcjach w Polsce i za granicą.

Krzyżówki podzielone są na dwa rozmiary: małe - 5x8 kratek i duże - 11x16 kratek oraz na 3 poziomy trudności. Każda krzyżówka posiada swoje indywidualne rozwiązanie w postaci przysłowia, powiedzenia lub związku frazeologicznego.

Aplikacja wykonana z dokładnością do pojedynczych pikseli, wszystkie czcionki podpowiedzi i odpowiedzi generowane są dynamicznie dla każdego przybliżenia. Aplikacja jest przyjazna dla osób z wadami wzroku (opcja bardzo dużego przybliżenia). Unikalny interfejs dostosowany do każdego rodzaju wyświetlacza: dużego ekranu iPada, wysokiego ekranu iPhone'a 5/iPoda 5gen, i klasycznego ekranu 3,5 cala.

W trakcie rozwiązywania krzyżówek nie są wyświetlane się żadne bannery reklamowe, a odsłonięcie haseł, których nie znasz nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi płatnościami, bądź limitami. Ponadto mniejszy ekran iPhone’ów i iPodów touch jest rekompensowany poprzez zaprojektowaną specjalnie dla Panoram polską klawiaturę.

Kupując aplikację poprzez App Store automatycznie otrzymujesz 1000 żetonów, które umożliwiają rozwiązanie 100 dużych krzyżówek, lub 200 małych. W każdym momencie możesz dokupić dodatkowe żetony za niewielką opłatą - np. 5000 żetonów za ok. €4,50 / $4,99, co daje niecałe 4 grosze za dużą krzyżówkę, stanowiąc najtańszą formę krzyżówek dostępną na polskim rynku. Dodatkowo korzystając z aplikacji otrzymujesz pełnowartościowe bonusowe żetony, bez konieczności instalowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania, mailowych subskrypcji itp. Dla większości użytkowników koszt nabycia aplikacji będzie jedynym kosztem cieszenia się pełną ofertą programową.

Wymagania minimalne: iPhone 3GS, iPad 1, iPod touch 3gen, iOS v. 5.1
Wymagania rekomendowane: iPhone 4, 4S, 5, iPad 3, 4, mini, iPod touch 4gen, 5gen, iOS v. 5.1 lub wyższy

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store