RCM: Lechia Gdansk

RCM: Lechia Gdansk
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Gry
Brak ocen
Data dodania: 29 kwiecień 2019
Firma: AFH RSM GLOBAL SP Z O O SPOŁKA KOMANDYTOWA
Wielkość: 484.39 MB
Wersja: 1.0
Rodzaj aplikacji: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Opis

RCM: Lechia Gdańsk to aplikacja mobilna, dzięki której możesz zarządzać prawdziwym klubem piłkarskim. Dość z wirtualnymi menadżerami, teraz pracuj z realną polską drużyną - Lechią Gdańsk.

ZARZĄDZAJ PRAWDZIWĄ DRUŻYNĄ
Pobierz aplikację i zarządzaj Lechią Gdańsk. Prawdziwym klubem piłkarskim z Gdańska, występującym w rozgrywkach Ekstraklasy. Decyduj o ustawieniu każdy prawdziwy mecz, a następnie dobierz realnych piłkarzy na pozycje. Demokratyczny wybór wszystkich użytkowników pozwoli ustawić wyjściową jedenastkę na mecze ligowe i pucharowe.

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ PIŁKARSKĄ SPOŁECZNOŚCI
Dołącz do szerokiego grona menadżerów piłkarskich zarządzających Lechią Gdańsk. Na początek otrzymasz wirtualne biuro, w którym będziesz mógł kontaktować się z pozostałymi graczami, ustawić skład, zmienić wygląd biura, czy zagrać w szereg mini gier, dzięki którym spędzisz miło czas w grze.

DOKONUJ WŁAŚCIWYCH WYBORÓW
Każdy użytkownik na tydzień przed meczem będzie mógł zadecydować o ustawieniu, w jakim Lechia Gdańsk zagra w prawdziwym meczu ligowym. Następnie po demokratycznym wyborze formacji, przyjdzie czas na dobór zawodników na poszczególne pozycje. Łączna liczba głosów pozwoli ustawić wyjściową jedenastkę i rezerwowych na spotkanie.

OGLĄDAJ MECZE NA ŻYWO
Śledź poczynania swojego zespołu na żywo. Wszystkie mecze są transmitowane na żywo za pomocą kanałów społecznościowych. W swoim biurze menadżera również znajdziesz miejsce, w którym będziesz mógł śledzić poczynania swoich piłkarzy. Wszystko zostanie uzupełnione przez relacje wideo z treningów tak, abyś miał pełen pogląd na to, co dzieje się w zespole.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store