Magazyn Wino

Magazyn Wino
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria:
Brak ocen
Data dodania: 25 lipiec 2017
Firma: IVV Media
Wielkość: 11.26 MB
Wersja: 1.0
Rodzaj aplikacji: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Opis

Magazyn Wino to największe i najbardziej opiniotwórcze pismo o tematyce winiarskiej w Polsce. Założone przez grupę dziennikarzy i entuzjastów wina w 2002 r. działa na rynku nieprzerwanie od 15 lat. Od początku istnienia Magazynu, jego twórcom przyświecał jeden cel: dostarczać rzetelnej wiedzy i niezależnych opinii na temat wina i jego producentów.
W ciągu piętnastu lat istnienia opublikowaliśmy setki artykułów poświęconych regionom winiarskim Starego i Nowego Świata, portretów winiarzy i wywiadów z nimi. Zdegustowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy win, których oceny przedstawiamy w dziale „Winiarskie zakupy” (ok. 200 not w każdym numerze Magazynu).
Staramy się pokazywać wino nie tylko samo w sobie, ale też w kontekście kulturowym i cywilizacyjnym. Piszemy o winiarskich podróżach, a wielu naszych czytelników traktuje Magazyn jako swoisty przewodnik, który warto zabrać ze sobą w drogę.
Wino nie istnieje dla nas bez jedzenia, dlatego od początku publikujemy teksty o łączeniu wina i potraw, recenzje restauracji i kart winiarskich, nasze łamy są zaś otwarte dla czołowych polskich (i nie tylko) sommelierów i szefów kuchni.
Od początku swego istnienia Magazyn wspiera polskich winiarzy. Współtworzyliśmy Konwent Polskich Winiarzy – niezależną imprezę, której celem była wymiana doświadczeń, wspólna degustacja i integracja rodzimego środowiska winiarskiego. Publikujemy regularnie artykuły o polskich producentach wina, przedstawiamy winiarnie, które warto odwiedzić, recenzujemy krajowe wina.
Magazyn Wino to nie tylko samo czasopismo. Jesteśmy organizatorem dziesiątków degustacji, seminariów, komentowanych kolacji i warsztatów. Współpracujemy z renomowanymi przewodnikami winiarskimi z całego świata, konsorcjami i stowarzyszeniami winiarzy. Na wszystkie te imprezy czytelnicy Magazynu Wino mają zapewniony wstęp.
Ukoronowaniem naszych działań jest odbywająca się od 10 lat Gala Grand Prix, w czasie której wręczamy nagrody dla najlepszych win, winiarzy i ludzi związanych w ten czy inny sposób z winem. Degustacja Grand Prix to okazja do degustacji kilku tysięcy win i spotkań z dziesiątkami producentów i entuzjastów wina.
Sięgając po Magazyn Wino zyskujesz dostęp do najświeższych informacji ze świata wina, not degustacyjnych i ocen dostępnych w Polsce win, recenzji nowych roczników win z najważniejszych regionów winiarskich świata. Na winie warto się znać!

----
Magazyn Wino pozwala na kupowanie wydań miesięcznika (w cenie 8,99 PLN) oraz wydań specjalnych.

Aplikacja jest dostępną dodatkowo w systemie prenumeraty:
- 12 miesięcy: 37,99 PLN.

Prenumerata pozwala Czytelnikowi na dostęp do wszystkich wydań Magazynu Wino opublikowanych w okresie trwania subskrypcji.
– Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji.
– Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie.
– Czytelnik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez swoje konto w iTunes (dostęp przez ustawienia systemowe iPada).
– Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa najpóźniej na 24 godziny przed upływem bieżącego okresu prenumeraty.
– Opłata za przedłużenie subskrypcji zostanie potrącona w ciągu 24 godzin przed zakończeniem bieżącego okresu prenumeraty i będzie zgodna z aktualnym cennikiem.
– Nie możliwa jest rezygnacja z prenumeraty, za którą została pobrana opłata.

Polityka prywatności (Privacy Policy URL):
https://setupo.com/privacy/160.htm


Aplikacja powstała przy użyciu narzędzia SETUPO.com

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store