NaviExpert

NaviExpert
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Nawigacja
ocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpert 10 ocen
Data dodania: 15 grudzień 2012
Firma: Naviexpert sp. z o.o.
Wielkość: 3.50 MB
Wersja: 1.0
Rodzaj aplikacji: iPhone / iPod Touch

Opis

Omijaj korki i unikaj mandatów z nawigacją NaviExpert! Pobierz nawigację i korzystaj z niej przez 7 dni za darmo.

Z nawigacją NaviExpert:
• omijasz korki i remonty dzięki technologii Community Traffic online
• unikasz mandatów, korzystając z ostrzeżeń CB o m.in. fotoradarach i kontrolach drogowych
• masz dostęp do zawsze aktualnych map

a także:
• podróżujesz bezpiecznie dzięki ostrzeżeniom o ograniczeniach prędkości i niebezpiecznych miejscach
• sprawdzasz ceny benzyny i tankujesz taniej dzięki porównywarce cen paliw
• masz stały dostęp do bogatej bazy użytecznych miejsc i wydarzeń

Jak skorzystać?

Krok 1: Pobierz i testuj nawigację przez 7 dni za darmo.
Krok 2: Aby nadal korzystać z funkcji nawigacji po bezpłatnym okresie testowym kup dostęp do usługi. Masz do wyboru miesięczny lub roczny abonament.
Pamiętaj jednak, że nie mając aktywnego abonamentu nawigacyjnego, możesz nadal za darmo przeglądać mapę z danymi o ruchu drogowym, a także masz dostęp do ostrzeżeń CB, porównywarki cen paliw i bazy użytecznych miejsc.

Nawigacja NaviExpert to:

Trasy omijające korki
Z NaviExpert oszczędzasz swój czas, bo nie stoisz w korkach! Nawigacja korzysta z informacji o ruchu drogowym. Dane te pochodzą od kierowców i dotyczą tego, jak szybko jeździ się na poszczególnych odcinkach dróg. Jeśli na jakimś odcinku NaviExpert wykrywa korek bądź niższą prędkość – nawigacja omija te odcinki i wytycza trasę alternatywną.

Ostrzeżenia CB
Dzięki ostrzeżeniom CB w nawigacji NaviExpert unikasz mandatów i podróżujesz bezpieczniej. NaviExpert przenosi funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej. Korzystając z NaviExpert zgłaszasz i odbierasz informacje dotyczące m.in. fotoradarów, kontroli drogowych, wypadków czy niebezpiecznych miejsc. Z nawigacją NaviExpert wiesz, że nic Cię nie zaskoczy!

Codziennie aktualizowane mapy
Mapy NaviExpert uwzględniają aktualne remonty i nowe inwestycje, dzięki czemu podróżujesz zawsze optymalną trasą. Jak to możliwe? Wytyczając trasę korzystasz z map aktualizowanych online, a nie zapisanych w swoim telefonie. Nie musisz więc dokonywać samodzielnych aktualizacji, by być zawsze na bieżąco.

Porównywarka cen paliw
Z NaviExpert tankujesz taniej! Wystarczy, że wybierzesz w wyszukiwarce rodzaj paliwa, które chcesz zatankować, a aplikacja wskaże te stacje w Twojej okolicy, na których jest ono najtańsze.

Baza użytecznych miejsc i wydarzeń
Jesteś zawsze na bieżąco, bo masz dostęp do aktualizowanej bazy ponad 400 tys. użytecznych miejsc i wydarzeń (tzw. punktów POI) zlokalizowanych na mapie. Wybierasz interesującą Cię pozycję i nawigujesz prosto do celu.

NaviExpert to najlepsza nawigacja na rynku, co potwierdzają wyniki niezależnych testów prowadzonych przez redakcje czasopism motoryzacyjnych i technologicznych.

Pobierz i testuj przez tydzień za darmo!

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

NaviExpert
ocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpert
iTomek.pl
W końcu !!!
Realna alternatywa dla AM, zobaczymy jak sprawdzi się w testach. Powiadamianie o radarach jak znalazł ;)
NaviExpert
ocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpert
AdamBakow
Polecam!
Bardzo dobra aplikacja. Szczególnie polecam funkcje ostrzeżeń CB. Po co płacić mandaty :)
NaviExpert
ocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpertocen: iPhone/iPad App - NaviExpert
Testertester258
Super!
Długo wyczekiwana i bardzo przydatna!
blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store