NBI - Budownictwo Inżynieryjne

NBI - Budownictwo Inżynieryjne
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria:
Brak ocen
Data dodania: 31 styczeń 2019
Firma: Setupo
Wielkość: 22.31 MB
Wersja: 1.0
Rodzaj aplikacji: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Opis

Czasopismo „Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne” (NBI) poświęcone jest szeroko pojętej branży budownictwa inżynieryjnego. Znajdziesz w nim zagadnienia związane z budownictwem drogowym, mostowym, tunelowym, kolejowym, geotechniką, inżynierią środowiska, hydrotechniką czy technologiami bezwykopowymi.

W każdym numerze publikujemy prezentacje najciekawszych inwestycji, projektów i nowatorskich rozwiązań z zakresu budownictwa inżynieryjnego, najświeższe informacje z kraju i ze świata, przegląd najnowszych technologii, analizy i komentarze oraz rozmowy ze specjalistami z branży.

Za cel stawiamy sobie śledzenie, dokumentowanie i analizę zmian zachodzących w rodzimym budownictwie oraz inspirowanie do dalszej intensywnej pracy nad poprawą polskiej infrastruktury.

Dzięki aplikacji otrzymujesz dostęp do bieżących oraz wybranych archiwalnych wydań czasopisma „Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne”, wzbogaconych o interaktywności w postaci filmów, galerii zdjęć czy aktywnych linków.

Czytaj, inspiruj się, kreuj...

---

Redaktorzy magazynu Muzyka i Technologia przybliżają kulisy najciekawszych polskich i zagranicznych wydarzeń muzycznych, skupiając się przede wszystkim na ich stronie technicznej. Prezentują także interesujące pod względem realizatorskim instalacje stałe w obiektach użyteczności publicznej: kluby muzyczne, teatry, hale widowiskowe, stadiony. Na łamach magazynu publikowane są materiały o charakterze informacyjnym (dział „Porady i Wskazówki”) oraz testy i nowości sprzętowe z dziedziny nagłośnienia, oświetlenia, multimediów i DJ-ki.

--

NBI - Budownictwo Inżynieryjne pozwala na kupowanie wydań miesięcznika
Muzyka i Technologia (w cenie 23,99 PLN) oraz wydań specjalnych.

Aplikacja jest dostępną dodatkowo w systemie prenumeraty:

Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne - dwu-miesięcznik - cennik wydań mobilnych
12 miesięcy (6 wydań) 119,99 PLN

-------

Prenumerata pozwala Czytelnikowi na dostęp do wszystkich wydań dwumiesięcznika opublikowanych w okresie trwania subskrypcji.
– Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji.
– Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie.
– Czytelnik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez swoje konto w iTunes (dostęp przez ustawienia systemowe iPada).
– Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa najpóźniej na 24 godziny przed upływem bieżącego okresu prenumeraty.
– Opłata za przedłużenie subskrypcji zostanie potrącona w ciągu 24 godzin przed zakończeniem bieżącego okresu prenumeraty i będzie zgodna z aktualnym cennikiem.
– Nie możliwa jest rezygnacja z prenumeraty, za którą została pobrana opłata.

Polityka prywatności (Privacy Policy URL):
https://setupo.com/privacy/210.htm

Term of Use:
https://setupo.com/privacy/210t.htm


Aplikacja powstała przy użyciu narzędzia SETUPO.com

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store