Festiwal Wrażeń

Festiwal Wrażeń
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Podróże/Ruch
Brak ocen
Data dodania: 27 styczeń 2020
Firma: Amistad sp. z o.o.
Wielkość: 25.83 MB
Wersja: 1.0
Rodzaj aplikacji: iPhone / iPod Touch

Opis

Aplikacja „Festiwal Wrażeń na kłodzkim pograniczu” powstała jako jeden z elementów czesko-polskiego projektu realizowanego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska. Główną atrakcją festiwalu są różnorodne warsztaty dla rodzin z dziećmi prowadzone w atrakcyjnych turystycznie obiektach po obu stronach granicy. Część z nich odbywała się wyłącznie w ramach festiwalu, ale wiele jest kontynuowanych w podobnej formie. Podczas tych zajęć można było poznać ważne dla regionu postacie historyczne, zapoznać się z historią wojskowości oraz dawnymi zwyczajami i rzemiosłami. Uczestnicy zajęć uczyli się np. rozniecać ogień metodami sprzed wieków czy strzelać z dawnej broni, mieli zajęcia w zabytkowej klasie szkolnej, w twierdzach, zamkach i pałacach oraz zabytkowych wiejskich zagrodach. Warto zajrzeć na stronę festiwalu, aby poznać miejsca organizacji warsztatów i skorzystać z ich aktualnej, także pozafestiwalowej oferty. Z aplikacją „Festiwal Wrażeń na kłodzkim pograniczu” zwiedzimy dużą część miejscowości, których destynacje turystyczne brały udział w festiwalu. To urokliwe zabytkowe miasteczka, w których odkryjemy fascynujące historie i legendy oraz poznamy ich dawnych mieszkańców.

Głównym elementem aplikacji są gry terenowe dla całej rodziny pozwalające w interaktywny sposób rozwiązywać zagadki związane z miejscowościami regionu. Znajdziemy tu gry, z którymi można zwiedzać Świdnicę, Nachod, Kudowę-Zdrój, Kłodzko, Bystrzycę Kłodzką, Hronov, Duszniki Zdrój. Użytkownik na trasie gry musi dochodzić do poszczególnych punktów, w których pojawiają się zagadki. Wraz z prawidłowymi odpowiedziami użytkownik zdobywa punkty oraz kolejne litery hasła questu. Całość kończy się odgadnięciem hasła i wystawieniem pamiątkowego dyplomu. Uzupełnieniem aplikacji jest baza najważniejszych atrakcji regionu oraz interaktywna mapa.

Aplikacja używa w tle lokalizacji oraz odtwarzania audio podczas grania w gry terenowe. Aby ograniczyć zużycie baterii zamknij grę zanim zakończysz korzystać z aplikacji.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store