Gmina Raczki

Gmina Raczki
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Podróże/Ruch
Brak ocen
Data dodania: 27 luty 2019
Firma: Amistad sp. z o.o.
Wielkość: 27.72 MB
Wersja: 1.0.1
Rodzaj aplikacji: iPhone / iPod Touch

Opis

Gmina Raczki położona jest na urokliwej Suwalszczyźnie. Ta urokliwa część Podlasia, wraz z aplikacją mobilną, zaprasza turystów do odwiedzin. Na terenie gminy znajdziemy malowniczą rzekę Rospudę i Jezioro Bolesty. Prowadzi tędy także wiele tras pieszych i rowerowych, dzięki którym można poznać najciekawsze zakątki. 

Atrakcje gminy Raczki przedstawione w aplikacji zostały podzielone na kategorie, ułatwiające użytkownikowi wyszukanie interesujących go miejsc. Znajdziemy tu obiekty przyrodnicze, punkty widokowe i zabytki. Wiele jest też obiektów praktycznych, typu restauracje, obiekty noclegowe czy punkty informacji turystycznej. Miejsca posiadają opis, zdjęcia oraz dane lokalizacyjne, dzięki czemu każdy z nich można łatwo odnaleźć na mapie i wyznaczyć do niego trasę. 

Mobilna aplikacja zawiera także kalendarium wydarzeń i listę tras turystycznych, z określonym przebiegiem, czasem trwania i długością, co znacznie pomaga w zaplanowaniu pobytu. Obiekty, trasy i wydarzenia można dodać do planera, aby mieć pod ręką najważniejsze dla nas informacje. Znajdziemy tu także dział poświęcony historii okolicy, z archiwalnymi zdjęciami.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store