Karpating

Karpating
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Podróże/Ruch
Brak ocen
Data dodania: 5 grudzień 2019
Firma: Amistad sp. z o.o.
Wielkość: 24.79 MB
Wersja: 1.0.1
Rodzaj aplikacji: iPhone / iPod Touch

Opis

Beskid Gorlicki to miejscówka, do której wędrowały karpackie ludy, którą stworzyły kultura pogórzańska, łemkowska i żydowska. Usłane górami i dolinami gorlickie czaruje niesamowitą naturą puszczy karpackiej, przemierzoną stopami wschodu i zachodu.

Tu pulsuje karpating – energia do życia, odkrywania skarbu czarnego złota, źródeł zdrowotnych wód, podróży karpackich. Karpating pachnie niedźwiedzim czosnkiem, powszednim chlebem, wabi dźwiękiem klockowej koronki. Cerkwie i kościoły wybrzmiewają na znak połączenia wschodu z zachodem, a hejnał z gorlickiej wieży niesie się echem w karpackie zdroje.

Aplikacja pokaże najważniejsze atrakcje regionu, pozwoli na zaplanowanie podróży i wyznaczenie trasy dojazdu do wybranych atrakcji. Baza ciekawych tras zadowoli entuzjastów pieszych i rowerowych wędrówek, a interaktywna mapa pozwoli nie zgubić się w terenie.

Aplikacja używa lokalizacji i odtwarzania audio w tle podczas nawigacji po trasie. Prze zakończeniem korzystania z aplikacji zamknij nawigacje po trasie.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store