Krzemienny Szlak

Krzemienny Szlak
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Podróże/Ruch
Brak ocen
Data dodania: 3 lipiec 2018
Firma: Amistad sp. z o.o.
Wielkość: 21.07 MB
Wersja: 1.0
Rodzaj aplikacji: iPhone / iPod Touch

Opis

Mobilny przewodnik po terenie Stowarzyszenia LGD Krzemienny Szlak oprowadzi nas po przepięknych okolicach Gminy Bałtów, Bodzechów, Chotcza, Ćmielów, Kunów, Lipsko, Sienno, Solec nad Wisłą, Rzeczniów oraz powiatu lipskiego i ostrowieckiego. Aplikacja daje możliwość poznania urokliwych zakątków, przede wszystkim poprzez przemierzanie setek kilometrów tras rowerowych.

Znajdziemy tutaj bazę ciekawych obiektów, wraz z opisami i zdjęciami, a także danymi lokalizacyjnymi, dzięki którym do każdego obiektu można wyznaczyć trasę z naszego bieżącego położenia. Odwiedźmy zabytkowe wiatraki, stanowiska archeologiczne, monumentalne ruiny, zamki i pałace, a w przerwie zwiedzania skorzystajmy z oferty gastronomicznej.
Aplikacja proponuje turystom także kilkadziesiąt tras rowerowych, o różnej długości i stopniu trudności - każdy znajdzie coś dla siebie! Zwiedzanie urokliwych krain jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! Zachęcamy do zapoznania się z treściami aplikacji i wyruszenia na wycieczkę - interesujące nas trasy i obiekty można dodać do planera, aby zawsze mieć je pod ręką.

Prawidłowe działanie aplikacji nie wymaga połączenia z internetem, aby mieć dostęp do wszystkich danych wystarczy dokonać aktualizacji treści. Aplikacja korzysta z modułu GPS, co może wpłynąć na czas pracy na baterii.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store