moBILET

moBILET
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Podróże/Ruch
ocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILET 83 ocen
Data dodania: 18 listopad 2010
Firma: moBILET Sp. z o.o.
Wielkość: 1.42 MB
Wersja: 5.0.0
Rodzaj aplikacji: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Opis

moBILET to aplikacja, która pozwala:
- kupować elektroniczne bilety na przejazdy środkami komunikacji zbiorowej (autobusy, tramwaje, kolej oraz metro)
- płacić za faktyczny czas postoju w strefach płatnego parkowania (opłata naliczana jest dopiero po zakończeniu postoju, z dokładnością do 1 min!)

Usługa moBILET jest aktywna w ponad 100 miejscowościach w całej Polsce, m.in. w aglomeracjach Krakowa, Trójmiasta i Górnego Śląska, w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Lublinie. Aktualną listę miast, mapę zasięgu oraz dokładny opis systemu znajdziesz na www.mobilet.pl.

UWAGA: jeśli ktoś korzystał z innej wersji aplikacji, to przy pierwszym logowaniu może się pojawić komunikat „Zły PIN inicjujący”. W takiej sytuacji wystarczy zalogować się do swojego Portalu Użytkownika Systemu moBILET i w zakładce „Pobierz aplikację” wcisnąć przycisk „Odblokuj” (w zakładce „Dane telefonu” musi być wybrany telefon z system iOS)

____________

moBILET allows payments for parking in paid parking zones and for bus, tram and rail services by using your smart phone.

Through internet connection and due to its intuitive, graphical menu, moBILET provides a very easy non-cash access to electronic tickets. Users of the parking module will benefit from real-time accounting and thus may save money compared to traditional parking-meter tickets.

moBILET is available in more than 100 Polish cities, on all mobile networks.

moBILET - your mobile ticket. With no stress, anywhere and anytime.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

moBILET
ocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILET
MaciejR
Koszmarne kaczątko przemienione w brzydkiego łabędzia ;)
Choć wygląda troszkę jak schemat kolorystyczny Hot Dog Stand z Windows 3.1, wreszcie, na pierwszy rzut oka, aplikacja działa jak należy! Sprawnie, szybko, widać co się dzieje gdy trzeba poczekać, jest odliczanie czasu do zakupu biletu, widać kiedy łączy się z siecią. Było tak trzeba od początku! ;)Jutro jadę "w miasto", więc sprawdzę, jak aplikacja sprawuje się w boju, ale mam wrażenie że będzie dobrze.Brawo!-- A dla potomności recenzja poprzednich wydan:Choć funkcjonalność aplikacji stricte jest raczej bez zarzutu, to tragicznie rozwiązany jest sam interfejs użytkownika. Aplikacja łamie chyba wszystkie możliwe zasady użyteczności, jak i ignoruje przyzwyczajenia użytkownika do użycia odpowiednich elementów interfejsu w zależności od pożądanego ich celu.Przykład najbardziej rażący - naciskam "Stan konta", aplikacja nawiguje do pustego ekranu z kółkiem postępu na środku, po chwili w połowie powrotu z tego ekranu startuje animacja przejścia do innego ekranu jako obrót w 3D i pojawia się ekran, z którego nie można samodzielnie wyjść, trzeba odczekać aż brzydactwo samo stwierdzi, że może zniknąć. Nie pojawia się też nigdy kółko trwającego połączenia internetowego w pasku stanu telefonu.Jeśli chcę korzystać tylko z poznańskiej komunikacji, dlaczego mam jeszcze do wyboru parkowanie, ustawione domyślnie na ... Brodnicę?Takich rewelacji jest więcej. Mam nadzieję że z czasem aplikacja zostanie doszlifowana.Edit: Obniżam ocenę do jednej gwiazdki, gdyż aplikacja ta jest zupełnie nieprzystosowana do działania w iOS 5.0 (GM) - wyrzuca błąd na temat błędnego PINu aktywacyjnego przy logowaniu się do przecież dawno założonego i używanego konta. Rozumiem gdyby był ten błąd w aplikacji której można się obyć w dowolnej sytuacji. Ale w momencie kiedy przyjeżdżam do Warszawy, wsiadam do tramwaju i nagle okazuje się że nie można biletu skasować, bo autor zapewne dostał pieniądze za aplikację i tyle go widzieli. Każdy choć troszeczkę lubiący to co robi, w tym przypadku iOS dev, sprawdziłby, czy jego dzieło działa na najnowszym systemie.
moBILET
ocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILET
114210
iPhone 4
Aplkacja dużo lepsza . Poprawa na korzyść .
moBILET
ocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILETocen: iPhone/iPad App - moBILET
Tobol
Nareszcie!
Doczekaliśmy się w końcu normalnego działania tej aplikacji. Jeszcze tylko możliwość zmiany wyglądu na taki w stylu iOS i będzie 5 gwiazdek!
blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store