Rossmann PL

Rossmann PL
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Styl życia
Brak ocen
Data dodania: 15 styczeń 2014
Firma: Rossmann SDP sp. z o.o.
Wielkość: 3.96 MB
Wersja: 1.0
Rodzaj aplikacji: iPhone / iPod Touch

Opis

Chcesz być informowany na bieżąco? To dobrze, bo dzięki tej aplikacji będziesz najszybciej wiedział o aktualnych promocjach w drogeriach Rossmann. Aplikacja Rossmann to znacznie więcej niż gazetka promocyjna.
Umożliwi Ci ona sprawdzenie najnowszych produktów oferowanych przez nasze drogerie oraz przeczytanie ciekawych opinii na temat nowych produktów. W aplikacji znajdziesz lokalizację i godziny otwarcia wszystkich sklepów, nawigacja zaprowadzi Cię również do najbliższej lub wybranej drogerii.
Już nie musisz nosić dodatkowej karty w portfelu, aplikacja będzie twoją „wirtualną kartą” programu „ROSSNĘ!”. Dowiesz się jaki masz aktualny rabat oraz ile wizyt pozostało do kolejnego, większego rabatu. Możesz wziąć udział we wszystkich konkursach przygotowanych przez Rossmanna dla klientów będąc gdziekolwiek.
Będziesz mógł także zrobić listę ulubionych produktów. Aplikacja poinformuje Cię o tym, gdy tylko pojawi się nowa oferta promocyjna. Dowiesz się pierwszy o nowościach oraz o konkursach, a także o prezentach w programie „ROSSNĘ!”.

Gdziekolwiek jesteś, masz dostęp aktualnej oferty Rossmann w swoim telefonie.
Lista dostępnych funkcji:
- gazetki promocyjne
- listy nowych produktów wprowadzanych do sieci Rossmann
- lokalizowanie sklepów na mapie
- konkursy
- wirtualna karta „ROSSNĘ!”
- dodawanie produktów do ulubionych


Aplikacja wykorzystuje łącze internetowe do aktualizacji danych. Usługi geolokalizacyjne mogą powodować zwiększone zużycie baterii Twojego telefonu. Wyżej wymienione usługi korzystają z połączenia internetowego, za co będą naliczane opłaty wg stawki operatora.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store