SzczeryDoBólu

SzczeryDoBólu
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Styl życia
Brak ocen
Data dodania: 7 maj 2018
Firma: Apptento
Wielkość: 34.43 MB
Wersja: 1.4
Rodzaj aplikacji: iPhone / iPod Touch

Opis

Blog Mężczyzny Szczerego Do Bólu o imieniu Marcin (dawniej malemen.blox.pl).
Szczere męskie spojrzenie zarówno na tematy damsko-męskie jak i wszelkie inne aspekty życia. Nie jestem twoim guru ani psychologiem, ale facetem który ma swoje zdanie na wiele tematów i lubi inspirować innych do zmian. Moim celem jest sprawianie by ludzie byli szczęśliwi czy to w pracy, czy związkach oraz unikali tego co ich oddala od tego szczęścia.
Blog Mężczyzna Szczery Do Bólu jest marką, która istnieje od początku 2010 roku czyli 8 lat. 
Jest to męski blog o szczęśliwych związkach, relacjach, kobietach z perspektywy Mężczyzny. Dodatkowo teksty na temat szczęścia, motywacji, sukcesie, rozwiązywaniu problemów.

O aplikacji:
Aplikacja została zaprojektowana jako szybszy i bardziej przystępny sposób dostępu do Bloga Mężczyzny Szczerego Do Bólu. Dodatkowo istnieje możliwość sortowania i wyboru postów według kategorii. Każdy artykuł można dodać do ulubionych. Z poziomu aplikacji możesz także udostępniać wybrane treści w mediach społecznościowych. Pobierz aplikację i otrzymuj powiadomienia o nowych treściach w czasie rzeczywistym.

About app:
This app is designed as the quicker and easier way to access "Blog Mężczyzny Szczerego Do Bólu" blog. Now you have opportunity to easily access posts from the website. Additionally, there's a possibility to sort and choose posts by category. Each article can be added to favorites. Get app and be notified about new content in real time. You can also share content on your social media.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store