Informacje Medyczne

Informacje Medyczne
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Użytkowe
Brak ocen
Data dodania: 25 październik 2018
Firma: Asseco Poland S.A.
Wielkość: 47.16 MB
Wersja: 0.5.2
Rodzaj aplikacji: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Opis

Rozwiązanie, które zapewnia sprawną i bezpieczną wymianę informacji o stanie zdrowia między pacjentem a jednostką medyczną. Wersja pilotażowa umożliwia połączenie z jednostkami medycznymi wytypowanymi do pilotażu i posiadającymi odpowiednie oprogramowanie integracyjne. Przejście z wersji pilotażowej do wersji 1 już wkrótce.

Dzięki aplikacji Informacje Medycznej, uzyskasz dostęp do dokumentacji opisującej Twoje leczenie w szpitalu lub przychodni. Bez potrzeby wizyty w placówce pobierzesz udostępnione informacje bezpośrednio na swój telefon. Wszystko z wysokim poziomem poufności gwarantowanym przez bezpieczne szyfrowanie komunikacji. Co więcej, będziesz mógł także udostępnić wybrane dokumenty swojemu lekarzowi jeszcze przed wizytą.

Zapytaj swojego lekarza czy uczestniczy w pilotażu i używa oprogramowania produkcji Asseco Poland S.A., które umożliwia komunikację z system Informacje Medyczne. Jest to warunek wymagany do pobierania/wysyłania informacji do/z jednostki medycznej.

Podstawowe funkcjonalności:
• Pobieranie informacji/dokumentów medycznych z systemów informatycznych jednostek medycznych zakwalifikowanych do pilotażu (mMedica i AMMS produkcji Asseco Poland S.A.).
• Tworzenie i udostępnianie własnych informacji/dokumentów medycznych pacjenta (np. przez fotografowanie papierowej dokumentacji).
• Zarządzanie listą poradni, gabinetów szpitali i innych jednostek medycznych w których leczysz się Ty lub Twoja rodzina.
• Przekierowanie na strony e-rejestracji jednostek medycznych zakwalifikowanych do pilotażu z automatycznym logowaniem (nie trzeba pamiętać hasła)
• Integracja z aplikacją Apteczka Domowa w zakresie przypomnień o podaniach leków i terminarzy.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store