Invoice OCR

Invoice OCR
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Użytkowe
Brak ocen
Data dodania: 13 wrzesień 2019
Firma: PrimeSoft Polska Sp. z o. o.
Wielkość: 28.48 MB
Wersja: 1.0.0
Rodzaj aplikacji: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Opis

Invoice OCR to aplikacja, która prezentuje możliwości naszej biblioteki do rozpoznawania danych z faktur. Może zostać zastosowana m.in. w aplikacjach bankowych do wypełnienia pół potrzebnych do zdefiniowania przelewów.

W jaki sposób to działa? Aplikacja analizuje zeskanowany obraz, zamienia obraz na tekst, odczytuje z niego dane i przypisuje je do odpowiednich kategorii. Korzysta z algorytmów z elementami sztucznej inteligencji, które pozwalają na odpowiednią analizę i rozpoznanie tekstu. Uzupełniane automatycznie pola to: numer faktury, numer rachunku bankowego, NIP oraz kwota brutto. System dekoduje dokument i rozpoznaje litery oraz słowa niezależnie od użytej czcionki. Po przeskanowaniu dokumentu, możesz pobrać również dodatkowe informacje, czyli nazwę oraz adres firmy. Żeby to zrobić, należy jedynie kliknąć przycisk “Pobierz dane z GUS”. Dane z Głównego Urzędu Statystycznego automatycznie pojawią się w aplikacji.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

Invoice OCR
ocen: iPhone/iPad App - Invoice OCRocen: iPhone/iPad App - Invoice OCRocen: iPhone/iPad App - Invoice OCRocen: iPhone/iPad App - Invoice OCRocen: iPhone/iPad App - Invoice OCR
szejazzz
Dobrze działa!
Wszystkie faktury bezbłędnie, zapnijcie mi to proszę w aplikacji bankowej
blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store