Stanomierz

Stanomierz
Cena: 1,79 €
Kategoria: Użytkowe
Brak ocen
Data dodania: 11 lipiec 2014
Firma: marek spychalski
Wielkość: 962.42 kb
Wersja: 1.0
Rodzaj aplikacji: iPhone / iPod Touch

Opis

Stanomierz to aplikacja pozwalająca na monitorowanie kosztów związanych z zasobami, mediami wykorzystywanymi w gospodarstwie domowym. Ideą jest systematyczne uzupełnianie danych dotyczących stanów liczników gazu, wody, prądu w celu obserwowania jednostkowego zużycia zasobów oraz badania kosztów ponoszonych na poszczególne media w czasie.

Przy założeniu comiesięcznego spisywania liczników mediów oraz kwot do zapłaty do aplikacji na swoim telefonie, powstanie rzetelny obraz wahań zużycia zasobów w zależności od pory roku, ilości lokatorów oraz inwestycji w dom mających na celu redukcję rachunków za media.

Wizualizacja graficzna danych z poszczególnych okresów w postaci wykresów oraz tabel umożliwia łatwy i przystępny sposób interpretacji danych. W mgnieniu oka będziesz mógł ocenić zużycie zasobów oraz ich koszty w danym okresie.

Aplikacja posiada szereg opcji pozwalających dostosować funkcjonalności do użytkownika, tj. rodzaj mediów do kontrolowania, rodzaj gromadzonych informacji (stany liczników, koszty), comiesięczne przypomnienia o dodaniu nowego wpisu oraz tworzenie danych dostępowych do panelu on-line.

Każdy użytkownik ma możliwość stworzenia swojego loginu, hasła oraz aktywacji usługi dostępu do swoich danych poprzez przeglądarkę internetową pod adresem www.stanomierz.pl

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store