Cash Saver

Cash Saver
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Biznes/Finanse
Brak ocen
Data dodania: 12 wrzesień 2019
Firma: Marcin Mastalerz
Wielkość: 48.61 MB
Wersja: 3.0.13
Rodzaj aplikacji: iPhone / iPod Touch

Opis

Cash Saver jest aplikacją, do której działania konieczne jest zamontowanie w samochodzie terminala telematycznego, oferowanego przez naszą firmę.
Aplikacja ocenia technikę jazdy kierowcy w ruchu miejskim, pozamiejskim oraz na drogach szybkiego ruchu. Analizuje 14 kluczowych czynników, mających kluczowy wpływ na bezpieczeństwo oraz ekonomię jazdy. Parametry jazdy zbierane są z częstotliwością nie większą niż raz na sekundę.
Wyniki są prezentowane w postaci dashboardów oraz czytelnych wykresów. Użytkownik nie tylko widzi swoje osiągnięcia, ale jest także informowany o swojej pozycji w rankingach i może porównywać oraz rywalizować z innymi kierowcami.
Aplikacja automatycznie identyfikuje te elementy techniki jazdy, które mają największy wpływ na łączną ocenę kierowcy oraz podpowiada mu, co powinien zmienić w swojej technice jazdy, żeby stać się kierowcą bezpieczniejszym oraz jeżdżącym bardziej ekonomicznie.
W aplikacji widoczne są też wszystkie grywalizacje, uzyskiwane w nich wyniki oraz podpowiedzi, jak poprawić swoje wyniki.
Rozwiązanie jest dedykowane dla kierowców flotowych. Oczywiście można je także zastosować w rozwiązaniach indywidualnych. Np. dla kierowców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę za kierownicą.

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store