Envelo

Envelo
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Biznes/Finanse
Brak ocen
Data dodania: 5 grudzień 2013
Firma: Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.
Wielkość: 5.06 MB
Wersja: 1.0.0
Rodzaj aplikacji: iPhone / iPod Touch

Opis

Envelo – nowoczesna kartka pocztowa (Neokartka) i przewodnik po placówkach pocztowych.
Teraz wysyłanie kartek pocztowych staje się tak proste, jak pstryknięcie zdjęcia!
Neokartka jest tradycyjną kartką pocztową, którą wysyłasz... prosto z ekranu swojego smartfona! Może być absolutnie niepowtarzalna, bo wzbogacona Twoim własnym, pamiątkowym zdjęciem ze spektakularnym widokiem lub niezapomnianą, wyjątkową chwilą, którą w ten sposób podzielisz się z najbliższymi.
Jak to działa?
Wybierz odpowiedni kadr, zrób zdjęcie, dodaj na nim krótki tekst oraz na rewersie gorące pozdrowienia dla adresata i... gotowe! Neokartka zostanie wydrukowana i dostarczona do wybranej przez Ciebie osoby za pośrednictwem Poczty Polskiej. Rozdzielczość zdjęcia umieszczonego na awersie neokartki to 2550 x 1820.

Za pomocą aplikacji Envelo możesz też znaleźć najbliższą czynną placówkę pocztową. Ponadto sprawdzisz w której z nich nadasz Pocztex / EMS, odbierzesz multipaczkę lub przesyłkę biznesową oraz wypłacisz gotówkę za pomocą karty bankomatowej Dowiesz się które placówki są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych lub oferują możliwość skorzystania ze skrytek pocztowych.
Za pomocą aplikacji możesz również doładować swój telefon na kartę i połączyć się bezpośrednio z wybraną placówką pocztową.
Pamiętaj, że aplikacja jest całkowicie darmowa!

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store