PLASTPOL

PLASTPOL
Cena: BEZPŁATNY
Kategoria: Biznes/Finanse
Brak ocen
Data dodania: 15 maj 2018
Firma: superexpo Sp. z o.o.
Wielkość: 6.42 MB
Wersja: 1.0
Rodzaj aplikacji: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Opis

PLASTPOL to najważniejsze i największe targi branży tworzyw sztucznych w naszym kraju, cenione również poza jego granicami - ponad połowę spośród ponad 800 wystawców stanowią firmy zagraniczne, łącznie z 36 krajów świata.
XXII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy odbędą się w dniach 22-25 maja 2018 na halach wystawienniczych Targów Kielce - bądź na czasie z trendami i spotkaj się ze specjalistami branży!

Znakomita okazja na przegląd najbardziej aktualnych osiągnięć i rozwiązań technologicznych w zakresie maszyn, robotów i innych urządzeń, linii produkcyjnej, komponentów, automatyzacji i cyfryzacji produkcji przemysłowej czy metod recyklingu tworzyw sztucznych.

Dedykowana aplikacja PLASTPOL 2018 pozwoli łatwo i szybko odnaleźć dowolne stoisko a wbudowany w aplikację skaner kodów QR, które znajdują się na każdym stanowisku, ułatwi dostęp do informacji o wystawcach oraz umożliwi stworzenie własnej listy ulubionych!

Po zakończonych targach nie usuwaj aplikacji – w kilka dni po imprezie wzbogacimy ją o nowy wirtualny spacer z tegorocznego wydarzenia.
Wejdź na www.superexpo.com i dowiedz się więcej!

Zainstaluj / Zobacz w App Store

Zrzuty ekranu


Opinie użytkowników

blog comments powered by Disqus

Zainstaluj

ZainstalujZobacz w App Store